Top Światłowody  Kable, przewody
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Kable, przewody

ULT-12SM-UNI
Kabel światłowodowy ULT-12SM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych; Rodzaje włókien: Jednomodowe ; Liczba włókien: 12 szt. ;
Netto: 2.55 PLN  Brutto: 3.14 PLN
PC-2FC/2FC
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 14.91 PLN  Brutto: 18.34 PLN
PC-2LC/2LC-1
Typ złącza: LC/UPC <-> LC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm - G652.D ; Maks. tłumienność złącza: 0.2 dB ; Długość: 1 m ;
Netto: 16.83 PLN  Brutto: 20.70 PLN
PC-2LC/2LC-2
Typ złącza: LC/UPC <-> LC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Maks. tłumienność złącza: 0.20 dB ; Długość: 2 m ;
Netto: 17.94 PLN  Brutto: 22.07 PLN
PC-2LC/2SC-2
Typ złącza: LC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Maks. tłumienność złącza: 0.19 dB ; Długość: 2 m ;
Netto: 16.69 PLN  Brutto: 20.53 PLN
PC-2SC/2SC-1
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 17.10 PLN  Brutto: 21.03 PLN
PC-2SC/2SC-2
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 2 m ;
Netto: 40.25 PLN  Brutto: 49.51 PLN
PC-2SC/2SC-20
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 20 m ;
Netto: 9.60 PLN  Brutto: 11.81 PLN
PC-2SC/2SC-3
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 3 m ;
Netto: 14.40 PLN  Brutto: 17.71 PLN
PC-2SC/2SC-5
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 5 m ;
Netto: 8.00 PLN  Brutto: 9.84 PLN
PC-2SC/2SC-50
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 50 m ;
Netto: 56.00 PLN  Brutto: 68.88 PLN
PC-2ST/2ST
Typ złącza: ST <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 22.49 PLN  Brutto: 27.66 PLN
PC-FC/LC
Typ złącza: FC <-> LC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 10.51 PLN  Brutto: 12.93 PLN
PC-FC/SC
Typ złącza: FC <-> SC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 9.78 PLN  Brutto: 12.03 PLN
PC-FC/ST
Typ złącza: FC <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 9.00 PLN  Brutto: 11.07 PLN
PC-LC/LC
Typ złącza: LC <-> LC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 8.50 PLN  Brutto: 10.46 PLN
PC-LC/SC
Typ złącza: LC <-> SC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 7.83 PLN  Brutto: 9.63 PLN
PC-SC-APC/LC
Typ złącza: SC-APC <-> LC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 8.08 PLN  Brutto: 9.94 PLN
PC-SC-APC/SC
Typ złącza: SC-APC <-> SC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 7.51 PLN  Brutto: 9.24 PLN
PC-SC-APC/SC-APC-0.5
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 0.5 m ;
Netto: 9.83 PLN  Brutto: 12.09 PLN
PC-SC-APC/SC-APC-1
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 9.40 PLN  Brutto: 11.56 PLN
PC-SC-APC/SC-APC-10
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 10 m ;
Netto: 13.70 PLN  Brutto: 16.85 PLN
PC-SC-APC/SC-APC-20
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 20 m ;
Netto: 18.83 PLN  Brutto: 23.16 PLN
PC-SC-APC/SC-APC-3
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 3 m ;
Netto: 10.27 PLN  Brutto: 12.63 PLN
PC-SC-APC/SC-APC-5
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 5 m ;
Netto: 11.14 PLN  Brutto: 13.70 PLN
PC-ST/ST
Typ złącza: ST <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 14.83 PLN  Brutto: 18.24 PLN
PC-FC/FC-1.0
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A, Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie, Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania, Odporny na promienie UV ;
Netto: 25.57 PLN  Brutto: 31.45 PLN
PC-FC/FC-10
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 10 m ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A, Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie, Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania, Odporny na promienie UV ;
Netto: 55.95 PLN  Brutto: 68.82 PLN
PC-FC/FC-3.0
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 3 m ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A, Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie, Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania, Odporny na promienie UV ;
Netto: 24.63 PLN  Brutto: 30.29 PLN
PC-FC/FC-5.0
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 5 m ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A, Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie, Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania, Odporny na promienie UV ;
Netto: 29.56 PLN  Brutto: 36.36 PLN
PC-SC/SC-1
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 8.22 PLN  Brutto: 10.11 PLN
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Typ złącza: LC <-> LC ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 2 m ;
Netto: 24.84 PLN  Brutto: 30.55 PLN
PC-2LC/2SC-MM-2
Typ złącza: LC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm - Włókna wielomodowe ; Długość: 2 m ;
Netto: 19.16 PLN  Brutto: 23.57 PLN
PC-2SC/2ST-MM-2
Typ złącza: SC <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 2 m ;
Netto: 19.56 PLN  Brutto: 24.06 PLN
PC-2ST/2ST-MM-2
Typ złącza: ST <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 2 m ;
Netto: 24.00 PLN  Brutto: 29.52 PLN
PC-LC/LC-MM
Typ złącza: LC <-> LC ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 1 m ;
Netto: 9.01 PLN  Brutto: 11.08 PLN
PC-SC/ST-MM
Typ złącza: SC <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 1 m ;
Netto: 13.42 PLN  Brutto: 16.51 PLN
PC-ST/ST-MM
Typ złącza: ST <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 1 m ;
Netto: 12.82 PLN  Brutto: 15.77 PLN
PIG-FC
Typ złącza: FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 3.69 PLN  Brutto: 4.54 PLN
PIG-FC-APC
Typ złącza: FC/APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 4.18 PLN  Brutto: 5.14 PLN