Top Światłowody  Kable, przewody  Patchcord-y wielomodowe
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Patchcord-y wielomodowe

PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Typ złącza: LC <-> LC ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 2 m ;
Netto: 8.85 AUD  Brutto: 10.89 AUD
PC-2SC/2ST-MM-2
Typ złącza: SC <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 2 m ;
Netto: 6.92 AUD  Brutto: 8.51 AUD
PC-2ST/2ST-MM-2
Typ złącza: ST <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 2 m ;
Netto: 8.50 AUD  Brutto: 10.46 AUD
PC-LC/LC-MM
Typ złącza: LC <-> LC ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 1 m ;
Netto: 3.15 AUD  Brutto: 3.87 AUD
PC-SC/ST-MM
Typ złącza: SC <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 1 m ;
Netto: 4.75 AUD  Brutto: 5.84 AUD
PC-ST/ST-MM
Typ złącza: ST <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 1 m ;
Netto: 4.54 AUD  Brutto: 5.58 AUD
PC-2LC/2SC-MM-2
Typ złącza: LC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm - Włókna wielomodowe ; Długość: 2 m ;
Netto: 6.67 AUD  Brutto: 8.20 AUD
PC-LC/ST-MM
Typ złącza: LC <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 1 m ;
Netto: 3.01 AUD  Brutto: 3.70 AUD
PC-SC/SC-MM
Typ złącza: SC <-> SC ; Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm Włókna wielomodowe ; Długość: 1 m ;
Netto: 2.67 AUD  Brutto: 3.28 AUD