Top Światłowody  Moduły SFP Kod: DS-1.25G-20-1310
a A A

MODUŁ JEDNOMODOWY DS-1.25G-20-1310 Hikvision

Netto: 216.07 DKK  Brutto: 265.77 DKK

1 - Mała ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
1
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
0
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP. Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

Uwaga! DS-1.25G-20-1310 wymaga do współpracy DS-1.25G-20-1550.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Protokoły transmisyjne: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy
Maksymalny zasięg transmisji: 20 km
Transfer: max. 1.25 Gb/s
Liczba potrzebnych włókien:
Złącza optyczne: LC / PC
Źródło światła / długość fali optycznej: Laser FP - 1310 / 1550 nm (Tx / Rx)
Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
Zasilanie: 3.3 V DC
Temperatura pracy: 0 °C ... 70 °C
Waga: 0.02 kg
Producent / Marka: Hikvision
SAP Code: 307400045 
Gwarancja: 3 lata
PREZENTACJA
MODU JEDNOMODOWY DS 1 25G 20 1310 Hikvision
 
MODU JEDNOMODOWY DS 1 25G 20 1310 Hikvision
Schemat połączeniowy: 
MODU JEDNOMODOWY DS 1 25G 20 1310 Hikvision
1. switch z gniazdem SFP
2. moduł SFP
3. Transmisja światłowodowa (maks. 20 km)
PLIKI
Karta katalogowa
100 KB
Instrukcja obsługi
300 KB
OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 60x15x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.022 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: DS-1.25G-20-1310
Elementy niezbędne do współpracy.
MODUŁ JEDNOMODOWY DS-1.25G-20-1550 Hikvision
DS-1.25G-20-1550
Netto: 286.46 DKK