a A A

ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD SC SC MM
Netto: 1.03 PLN  Brutto: 1.27 PLN

+100 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
+50
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
+50
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu SC.

Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: SC simplex
Konstrukcja: wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm
Rodzaj obudowy: Plastikowa
Wybrane cechy: ferrula ceramiczna
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA
 
ADAPTER WIELOMODOWY AD SC SC MM
PLIKI
Karta katalogowa
100 KB
Instrukcja obsługi
300 KB
OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 37x22x9 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.004 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: AD-SC/SC-MM
INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ