Top Światłowody  Adaptery  Adaptery wielomodowe
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Adaptery wielomodowe

AD-SC/SC-MM
Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu SC;
Netto: 5.58 CZK  Brutto: 6.86 CZK
AD-SC/SC-MM-OM3
Adapter AD-SC/SC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu SC; Przeznaczenie: Włókna wielomodowe OM3 ;
Netto: 9.65 CZK  Brutto: 11.87 CZK
AD-LC/LC-MM-OM3
Adapter AD-LC/LC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu LC; Przeznaczenie: Włókna wielomodowe OM3 ;
Netto: 15.56 CZK  Brutto: 19.14 CZK
AD-2SC/2SC-MM
Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM wielomodowy łączący dwie pary złącz typu SC;
Netto: 18.70 CZK  Brutto: 23.00 CZK
AD-2LC/2LC-MM-OM3
Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM-OM3 wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC; Kolor: Turkusowy ;
Netto: 29.97 CZK  Brutto: 36.86 CZK
AD-2LC/2LC-MM
Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC;
Netto: 30.03 CZK  Brutto: 36.94 CZK