a A A

PRZEŁĄCZNICA PPOK-2

Netto: 18.99 AUD  Brutto: 23.36 AUD

- Średnia ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Obudowa przeznaczona do montażu bezpośrednio na ścianie w pomieszczeniu, w którym następuje zakończenie kabla liniowego.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Liczba kabli liniowych: max. 1 
Liczba kaset spawów: max. 1 
Wybrane cechy:
  • 2x SC - simplex, 2x FC - simplex, 2x LC - duplex
  • 4 termiczne lub 4 mechaniczne spawy
  • Miejsce na splitter optyczny typu MICRO
  • Typ obudowy: Naścienna, wisząca
    Materiał wykonania: Plastik
    Kolor: Jasny szary
    Zamykanie na klucz:
    Klasa szczelności: IP65
    Waga: 0.47 kg
    Wymiary: 215  x 152  x 51 mm
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    PRZE CZNICA PPOK 2

    Widok z przodu: 

    PRZE CZNICA PPOK 2

    Widok wewnątrz obudowy: 

    PRZE CZNICA PPOK 2

     

    PRZE CZNICA PPOK 2

    Widok od strony mocowania: 

    PRZE CZNICA PPOK 2

    W zestawie: 

    PRZE CZNICA PPOK 2

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 220x160x55 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.532 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PPOK-2
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA
    AD-2LC/2LC
    Netto: 1.71 AUD
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.35 AUD
    ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Netto: 0.35 AUD
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 1.45 AUD
    PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 1.58 AUD
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 1.21 AUD
    UCHWYT SPAWU MECHANICZNEGO USM-6
    USM-6
    Netto: 1.74 AUD