Top Światłowody  Kable, przewody  Pigtail-e jednomodowe
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Pigtail-e jednomodowe

PIG-LC
Typ złącza: LC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G-652.D ; Długość: 1 m ;
Netto: 4.00 PLN  Brutto: 4.92 PLN
PIG-LC*P10
W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie ; Typ złącza: LC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G-652.D ; Długość: 1 m ;
Netto: 31.84 PLN  Brutto: 39.16 PLN
(Cena jednostkowa:3.18/3.92 PLN)
PIG-SC
Typ złącza: SC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G-652.D ; Długość: 1 m ;
Netto: 5.79 PLN  Brutto: 7.12 PLN
PIG-SC*P10
W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie ; Typ złącza: SC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G-652.D ; Długość: 1 m ;
Netto: 30.40 PLN  Brutto: 37.39 PLN
(Cena jednostkowa:3.04/3.74 PLN)
PIG-SC-APC
Typ złącza: SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 3.31 PLN  Brutto: 4.07 PLN
PIG-SC-APC*P10
W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie ; Typ złącza: SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G-652.D ; Długość: 1 m ;
Netto: 31.84 PLN  Brutto: 39.16 PLN
(Cena jednostkowa:3.18/3.92 PLN)
PIG-SC-APC-2
Typ złącza: SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm, G657A Loose Tube (Easy Strip) ; Długość: 2 m ;
Netto: 3.52 PLN  Brutto: 4.33 PLN
PIG-SC-APC-2*P10
W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie ; Typ złącza: SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G652.D ; Długość: 2 m ;
Netto: 31.84 PLN  Brutto: 39.16 PLN
(Cena jednostkowa:3.18/3.92 PLN)
PIG-ST
Typ złącza: ST ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 7.25 PLN  Brutto: 8.92 PLN
PIG-FC
Typ złącza: FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 3.69 PLN  Brutto: 4.54 PLN
PIG-FC-APC
Typ złącza: FC/APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 4.18 PLN  Brutto: 5.14 PLN