TopPorównywanie produktów
- Pokaż wszystko
- Pokaż różnice
- Wróć

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC-APC/2LC-2 2 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-2 2 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2SC-2 2 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-1 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-2 2 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-3 3 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2ST/2ST 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/LC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/SC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/LC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/SC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/LC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-1 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-10 10 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-20 20 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-3 3 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/ST 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-ST/ST 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-1.0 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-10 10 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-200 200 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-3.0 3 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m

25.20 PLN
31.00 PLN

21.42 PLN
26.35 PLN

15.14 PLN
18.62 PLN

16.03 PLN
19.72 PLN

15.13 PLN
18.61 PLN

20.01 PLN
24.61 PLN

17.20 PLN
21.16 PLN

9.60 PLN
11.81 PLN

30.99 PLN
38.12 PLN

12.00 PLN
14.76 PLN

11.86 PLN
14.59 PLN

10.64 PLN
13.09 PLN

8.01 PLN
9.85 PLN

9.98 PLN
12.28 PLN

8.01 PLN
9.85 PLN

8.01 PLN
9.85 PLN

8.02 PLN
9.86 PLN

11.00 PLN
13.53 PLN

16.01 PLN
19.69 PLN

23.80 PLN
29.27 PLN

11.99 PLN
14.75 PLN

13.02 PLN
16.01 PLN

13.15 PLN
16.17 PLN

19.13 PLN
23.53 PLN

25.57 PLN
31.45 PLN

55.95 PLN
68.82 PLN

816.78 PLN
1004.64 PLN

34.11 PLN
41.96 PLN

9.61 PLN
11.82 PLN

Typ złącza:  FC <-> FC  LC/APC <-> LC/UPC  LC/UPC <-> LC/UPC  LC/UPC <-> LC/UPC  LC/UPC <-> SC/UPC  SC/UPC <-> SC/UPC  SC/UPC <-> SC/UPC  SC/UPC <-> SC/UPC  ST <-> ST  FC <-> FC  FC <-> LC  FC <-> SC  LC <-> LC  LC <-> SC  SC-APC <-> LC/UPC  SC-APC <-> SC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC <-> ST  ST <-> ST  FC <-> FC  FC <-> FC  FC <-> FC  FC <-> FC  SC/UPC <-> SC/UPC  
Typ włókna światłowodowego:  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm - G652.D  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  
Maks. tłumienność złącza:  ...  0.18 dB  0.2 dB  0.20 dB  0.19 dB  ...  0.18 dB  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Tłumienność całkowita:  ...  ...  ...  ...  ...  ≤ 0.3 dB  ...  ≤ 0.3 dB  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.2 dB  ≤ 0.19 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ≤ 0.3 dB  
Długość:  1 m  2 m  1 m  2 m  2 m  1 m  2 m  3 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  0.5 m  1 m  10 m  20 m  3 m  5 m  1 m  1 m  1 m  10 m  200 m  3 m  1 m  
Wybrane cechy:  ...  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
  • Średnica kabla : 3.0 mm  
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
  • Średnica kabla : 1.7 mm  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
  • Średnica kabla : 1.9 mm
     

  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • ...  ...  ...  ...  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A1
  • powłoka PVC  
  • ...  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A1
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A1
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A
  • powłoka PVC - LSZH  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A1
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A1
  • powłoka PVC - LSZH  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A
  • powłoka PVC  
  • ...  ...  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • Gwarancja:  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata