TopPorównywanie produktów
- Pokaż wszystko
- Pokaż różnice
- Wróć

SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-9


ELEKTRODA DO SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWEJ AI-9/E


SPAW MECHANICZNY FAST-MS1*P5


SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC FAST-SC OPTON


SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC/APC FAST-SC-APC


KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-12N


UCHWYT SPAWU MECHANICZNEGO USM-6

7197.00 PLN
8852.31 PLN

317.79 PLN
390.88 PLN

33.66 PLN
41.40 PLN

9.50 PLN
11.69 PLN

7.12 PLN
8.76 PLN

8.90 PLN
10.95 PLN

4.89 PLN
6.01 PLN

Ilość włókien:  ...  ...  ...  ...  ...  12 szt.  ...  
Współpraca:  ...  AI-9  ...  ...  ...  uchwytu spawu mechanicznego USM-6  kaseta światłowodowa PPKS-12  
Rodzaj złącza:  ...  ...  ...  SC/UPC  SC-APC  ...  ...  
W opakowaniu:  ...  ...   5 szt. Podana cena za opakowanie  ...  ...  ...  ...  
Rodzaj światłowodu:  ...  ...  Wielomodowy i jednomodowy  Jednomodowy  Jednomodowy  ...  ...  
Średnica włókna:  ...  ...  125 µm  125 µm  125 µm  ...  ...  
Materiał wykonania:  ...  ...  ...  ...  ...  Plastik  ...  
Typ włókna światłowodowego:  
  • wielomodowe (MM) - G.651,
  • jednomodowe (SM) - G.652 & G.657,
  • jednomodowe (DS / NZDS) o niezerowej przesuniętej dyspersji (G.655)  
  • ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Średnica kabla:  ...  ...  250 µm / 900 µm  3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm  3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm  ...  ...  
    Średnica płaszcza:  80  ... 150 µm  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    IL:  ...  ...  0.1 dB/km (dla 1310 i 1550 nm)  ...  ...  ...  ...  
    RL:  ...  ...  < -40 dB  ...  ...  ...  ...  
    Średnica pokrycia pierwotnego:  0.1  ... 1 mm  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Tłumienność złącza:  ...  ...  0.1 dB  ...  ...  ...  ...  
    Długość obranego włókna:  16 mm  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Powtórne zarobienie spawu:  ...  ...  max. 5 razy  max. 5 razy  max. 5 razy  ...  ...  
    Producent / Marka:  ...  ...  ...  OPTON  ...  ...  ...  
    Metoda centrowania:  centrowanie do rdzenia, centrowanie do płaszcza, manualnie  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Wyświetlacz:  5.1 " ciekłokrystaliczny (LCD), 800 x 480 px
    Obraz: równoczesne wyświetlanie w dwóch płaszczyznach (X-Y)  
    ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Średnia tłumienność:  
    0.01 dB (MM)
    0.025 dB (SM)
    0.04 dB DS / NZDS  
    ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Średni czas spawania:  5 s  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Średni czas wygrzewania:  15 s  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Programy spawania:  (programy fabryczne) + (programy użytkownika)  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Wewnętrzne podświetlenie:    ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Wewnętrzne wygrzewanie:    ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Ustawiane parametry spawów:  
  • Test kąta czoła spawanych włókien
  • odległość dosunięcia podczas spawania
  • prąd przed-spawu
  • czas przed-spawu
  • prąd spawu
  • czas spawu, itp  
  • ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Pamięć spawów:    ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Test wytrzymałości mechanicznej:  2 N  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Podłączenie do komputera:  USB 2.0 - Możliwość ładowania smartfonów  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Wybrane funkcje:  
  • Wbudowany miernik mocy optycznej :
    • Długość fali optycznej : 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
    • Szeroki zakres pomiarowy : -70 dBm ... +6 dBm
    • Błąd pomiaru : < 0.3 dB ,
  • VLS (VFL) - wizualny lokalizator uszkodzeń włókien światłowodowych :
    • Długość fali optycznej : 650 nm
    • Moc na wyjściu optycznym : 15 mW
    • Tryby pracy : ciągły, pulsacyjny - 2 Hz  
  • ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Zasilanie:  13.5 V DC / 4.8 A (zasilacz w komplecie)  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Zasilanie bateryjne:  11 V DC Akumulator Li-Ion, 7800 mAh  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Żywotność elektrod:  3000 spawów  3000 spawów  ...  ...  ...  ...  ...  
    Temperatura pracy:  -15 °C ... 50 °C  ...  -40 °C ... 75 °C  ...  ...  ...  ...  
    Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia:  < 95 % (bez kondensacji)  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Waga:  2.16 kg  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Wymiary:  200  x 143  x 122 mm  ...  ...  ...  ...  155  x 92  x 10 mm  ...  
    Gwarancja:  3 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata