a A A

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-200 200 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC FC FC 200 200 m
Netto: 816.78 PLN  Brutto: 1 004.64 PLN

- Towar na zamówienie. Dostawa w ciągu 3 dni
- Brak informacji o dostawie
0 - Brak towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
0
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
0
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: FC <-> FC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Długość: 200 m
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV
  • Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
     
    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC FC FC 200 200 m
    PLIKI
    Karta katalogowa
    100 KB
    Instrukcja obsługi
    300 KB
    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 250x250x170 mmOpakowanie: SzpulaWaga brutto: 3.570 kg