a A A

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC 2SC 2SC 50 50 m
Netto: 14.81 USD  Brutto: 18.22 USD

- Duża ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Patchcord jednomodowy duplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC
  • Długość: 50 m
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA

    Złącza patchcordu: 

    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC 2SC 2SC 50 50 m

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x180x15 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.750 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PC-2SC/2SC-50
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC/2SC
    AD-2SC/2SC
    Netto: 0.48 USD
    ADAPTER JEDNOMODOWY DUPLEX AD-2SC/2ST
    AD-2SC/2ST
    Netto: 3.08 USD
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.23 USD
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.72 USD