a A A

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/LC-MM 1 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC LC LC MM 1 m
Netto: 9.03 PLN  Brutto: 11.11 PLN

- Średnia ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Wielomodowy patchcord. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC <-> LC
Typ włókna światłowodowego: 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
Długość: 1 m
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

PATCHCORD WIELOMODOWY PC LC LC MM 1 m

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x150x5 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.013 kg

INTERESUJĄCE PRODUKTY
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Netto: 22.12 PLN
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM
AD-2LC/2LC-MM
Netto: 3.30 PLN