Top Światłowody  Przełącznice, patch panel-e, akcesoria
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Przełącznice, patch panel-e, akcesoria

PPZO-SC
Zaślepka otworu SC;
Netto: 1.34 DKK  Brutto: 1.65 DKK
PPZO-SFP/B
Materiał: Guma ; Kolor: Czarny ; Wymiary: 15 x 14 x 9 mm ;
Netto: 2.17 DKK  Brutto: 2.67 DKK
PPZO-2SC
Zaślepka otworu SC duplex;
Netto: 2.79 DKK  Brutto: 3.43 DKK
PPZA-SCA-SX-SM
Osłona PPZA-SCA-SX-SM przeznaczona jest do montażu na jednomodowych adapterach światłowodowych dla złącz typu SC-APC; Kolor: Zielony ;
Netto: 3.22 DKK  Brutto: 3.96 DKK
PPZA-SC-SX-MM
Osłona PPZA-SC-SX-MM przeznaczona jest do montażu na wielomodowych adapterach światłowodowych dla złącz typu SC; Kolor: Biały ;
Netto: 3.22 DKK  Brutto: 3.96 DKK
PPZA-SC-SX-SM
Osłona PPZA-SC-SX-SM przeznaczona jest do montażu na jednomodowych adapterach światłowodowych dla złącz typu SC-UPC; Kolor: Niebieski ;
Netto: 3.22 DKK  Brutto: 3.96 DKK
PPO-2
Wybrane cechy: 2x SC - simplex, 2x FC - simplex, 2x LC - duplex ; Typ obudowy: Naścienna, wisząca ;
Netto: 6.39 DKK  Brutto: 7.86 DKK
USM-6
Uchwyt spawu mechanicznego przeznaczony do kasety światłowodowej PPKS-12;
Netto: 7.98 DKK  Brutto: 9.82 DKK
TB-02H
Puszka abonencka światłowodowa TB-02H pozwala na łatwe zarządzanie włóknami światłowodowymi; Złącza optyczne: max. 4 ; Liczba kabli liniowych: max. 1 ; Wybrane cechy: 2 x  SC - simplex / 2 x FC - simplex / 4 x  LC - duplex ; Typ obudowy: Naścienna, wisząca, Wewnętrzna ;
Netto: 16.71 DKK  Brutto: 20.55 DKK
PP-12D/1
Patch panel, front przełącznicy 1U na 12 adapterów SC duplex; Ilość gniazd: 12 x  SC duplex ; Wymiary otworów adapterowych: 26 x 10 mm ; Obudowa: 1U ;
Netto: 20.33 DKK  Brutto: 25.01 DKK
PP-24/1
Ilość gniazd: 24 x  SC, 24 x  LC duplex ; Wymiary otworów adapterowych: 18 x 9.5 mm ; Obudowa: 1U ;
Netto: 22.19 DKK  Brutto: 27.29 DKK
PP-24D/1
Ilość gniazd: 24 x  SC duplex ; Wymiary otworów adapterowych: 26 x 10 mm ; Obudowa: 1U ;
Netto: 22.59 DKK  Brutto: 27.79 DKK
PP-12DX-SC
Ilość gniazd: 12 x  SC duplex ; Wymiary otworów adapterowych: 26 x 10 mm ; Obudowa: 1U ;
Netto: 26.88 DKK  Brutto: 33.06 DKK
PP-24DX-SC
Ilość gniazd: 24 x  SC duplex ; Wymiary otworów adapterowych: 26 x 10 mm ; Obudowa: 1U ;
Netto: 26.88 DKK  Brutto: 33.06 DKK
PP-12SX-SC
Ilość gniazd: 12 x  SC simplex / 12 x LC duplex ; Wymiary otworów adapterowych: 13 x 10 mm ; Obudowa: 1U ;
Netto: 26.88 DKK  Brutto: 33.06 DKK
PP-24SX-SC
Ilość gniazd: 24 x  SC simplex / 24 x  LC duplex ; Wymiary otworów adapterowych: 13 x 10 mm ; Obudowa: 1U ;
Netto: 26.88 DKK  Brutto: 33.06 DKK
PPO-2/30
Liczba kabli liniowych: max. 1 ; Wybrane cechy: 1 x  SC - simplex, 1 x  LC - duplex ; Typ obudowy: Naścienna, wisząca ; Zamykanie na klucz;
Netto: 42.73 DKK  Brutto: 52.56 DKK
PP-48/2
Ilość gniazd: 48 x  SC, 48 x  LC duplex ; Wymiary otworów adapterowych: 18 x 9.5 mm ; Obudowa: 2U ;
Netto: 44.33 DKK  Brutto: 54.53 DKK
PPOK-4
Liczba kabli liniowych: max. 1 ; Liczba kaset spawów: max. 1 ; Wybrane cechy: 4x SC - simplex, 4x LC - duplex ; Typ obudowy: Naścienna, wisząca ; Zamykanie na klucz;
Netto: 55.65 DKK  Brutto: 68.45 DKK
PPOK-2
Liczba kabli liniowych: max. 1 ; Liczba kaset spawów: max. 1 ; Wybrane cechy: 2x SC - simplex, 2x FC - simplex, 2x LC - duplex ; Typ obudowy: Naścienna, wisząca ; Zamykanie na klucz; Klasa szczelności: IP65 ;
Netto: 87.08 DKK  Brutto: 107.11 DKK
PPO-16/4
Liczba kabli liniowych: max. 2 ; Liczba kaset spawów: max. 1 ; Wybrane cechy: 6x SC - simplex, 6x LC - duplex ; Typ obudowy: Naścienna, wisząca, Możliwość montażu na stelażu zapasu kabla światłowodowego ;
Netto: 94.07 DKK  Brutto: 115.71 DKK
PPO-12
Liczba kabli liniowych: max. 2 ; Liczba kaset spawów: max. 1 ; Wybrane cechy: 12 x SC - simplex, 12 x LC - duplex ; Typ obudowy: Naścienna, wisząca ; Zamykanie na klucz;
Netto: 116.56 DKK  Brutto: 143.37 DKK
PPO-1U/3
Typ obudowy: 1 U Rack 19" ; Wybrane cechy: Obudowa przełącznicy z wysuwaną szufladą ;
Netto: 147.83 DKK  Brutto: 181.83 DKK
MT-524
Panel światłowodowy MT-524 przeznaczony jest do stosowania w sieciach FTTX jako punkt rozdzielczy oraz punkt połączeniowy; Miejsce na spawy: 24 ;
Netto: 225.50 DKK  Brutto: 277.37 DKK
PPO-16/3
Liczba kabli liniowych: max. 2 ; Liczba kaset spawów: max. 3 ; Wybrane cechy: 18x SC - simplex, 18x LC - duplex ; Typ obudowy: Naścienna, wisząca ; Zamykanie na klucz;
Netto: 233.84 DKK  Brutto: 287.62 DKK
MT-548
Panel światłowodowy MT-548 przeznaczony jest do stosowania w sieciach FTTX jako punkt rozdzielczy oraz punkt połączeniowy; Liczba tacek: 2 szt. ; Miejsce na spawy: 48 (po 24 na jedną tackę) ;
Netto: 322.38 DKK  Brutto: 396.53 DKK