Top Światłowody  Adaptery
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Adaptery

AD-2LC-APC/2LC-APC
Adapter AD-2LC-APC/2LC-APC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu LC APC;
Netto: 0.81 USD  Brutto: 1.00 USD
AD-2LC/2LC
Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu LC;
Netto: 0.84 USD  Brutto: 1.03 USD
AD-2SC-APC/2SC-APC
Adapter DUPLEX AD-2SC-APC/2SC-APC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu SC-APC;
Netto: 0.50 USD  Brutto: 0.62 USD
AD-2SC/2SC
Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu SC;
Netto: 0.48 USD  Brutto: 0.59 USD
AD-FC-APC/FC-APC
Adapter AD-FC-APC/FC-APC jednomodowy łączący dwa złącza typu FC/APC;
Netto: 0.64 USD  Brutto: 0.79 USD
AD-FC/FC
Adapter AD-FC/FC jednomodowy łączący dwa złącza typu FC;
Netto: 0.93 USD  Brutto: 1.14 USD
AD-SC-APC/SC-APC
Adapter AD-SC-APC/SC-APC jednomodowy łączący dwa złącza typu SC-APC;
Netto: 0.27 USD  Brutto: 0.33 USD
AD-SC/SC
Adapter AD-SC/SC jednomodowy łączący dwa złącza typu SC;
Netto: 0.22 USD  Brutto: 0.27 USD
AD-ST/ST
Adapter AD-ST/ST jednomodowy łączący dwa złącza typu ST;
Netto: 0.88 USD  Brutto: 1.08 USD
AD-2SC/2ST
Adapter hybrydowy DUPLEX AD-2SC/2ST jednomodowy łączący dwa złącza typu SC z dwoma złączami ST;
Netto: 3.03 USD  Brutto: 3.73 USD
AD-2LC/2LC-MM
Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC;
Netto: 0.84 USD  Brutto: 1.03 USD
AD-2SC/2SC-MM
Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC-MM wielomodowy łączący dwie pary złącz typu SC;
Netto: 0.53 USD  Brutto: 0.65 USD
AD-FC/FC-MM
Adapter AD-FC/FC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu FC;
Netto: 0.97 USD  Brutto: 1.19 USD
AD-SC/SC-MM
Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu SC;
Netto: 0.40 USD  Brutto: 0.49 USD
AD-SC/SC-MM-OM3
Adapter AD-SC/SC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu SC; Przeznaczenie: Włókna wielomodowe OM3 ;
Netto: 0.23 USD  Brutto: 0.28 USD
AD-ST/ST-MM
Adapter AD-ST/ST-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu ST;
Netto: 0.71 USD  Brutto: 0.87 USD

Netto:0.00 USD
Brutto:0.00 USD
Waga:0.00 kg
Szczególnie polecamy
PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA MT-524
MT-524

Netto: 31.11 USD

LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 650 nm > 10 mW max. 10 km TriBrer
BML-205-10

Netto: 38.52 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
OMG2-SM

Netto: 22.87 USD

PUSZKA ABONENCKA PPO-2
PPO-2

Netto: 0.89 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
OM1-SM

Netto: 30.78 USD

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-205/3G/SC
SFP-205/3G/SC

Netto: 16.74 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
OMG1-SM

Netto: 57.81 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
M-207G

Netto: 128.18 USD

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F
MGBIC-LH-F

Netto: 37.47 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
tel.: +(48) 61 864 69 60
e-mail: info@delta.poznan.pl
Godziny pracy
Pon.-Piąt.: 8.00 - 19.00
Sob.: 8.00 - 14.00
Dział Handlowy, Wysyłki
tel.: +(48) 61 864 69 69
e-mail: sklep@delta.poznan.pl
Wsparcie techniczne
tel.: +(48) 61 864 69 70
e-mail: technika@delta.poznan.pl
(c) 2001-2019 DELTA