a A A

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-12SM-UNI

KABEL WIAT OWODOWY ULT 12SM UNI
Netto: 2.55 PLN  Brutto: 3.14 PLN

- Towar na zamówienie. Dostawa w ciągu 3 dni
- Powiadom mnie, kiedy produkt znajdzie się w magazynie.
- Brak informacji o dostawie
- Brak towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Kabel światłowodowy ULT-12SM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna ze standardem TIA-EIA-598-A.


W kablu zostały zastosowane włókna jednomodowe o standardzie ITU-T G.652.D w powłoce 250 µm. Włókna są zgodne z normami ISO 11801-1, EN 50173-1, IEC 60794-1, IEC 60794-2, IEC 61034-2 oraz IEC 50290-2-27.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Rodzaje włókien: Jednomodowe, ITU-T G.652.D, RAKA U-DQ(ZN)BH 12E
Liczba włókien: 12 szt.
Średnica kabla: 5.8 mm
Masa kabla: 40 kg / 1000 m
Powłoka włókna: 250 µm
Odporność na zgniatanie: 15 Nm
Minimalny promień gięcia:
  • 60 mm - statyczny
  • 116 mm - dynamiczny
  • Wybrane cechy:
  • powłoka anty-gryzoniowa
  • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
  • tuba centralna wypełniona żelem
  • szklane włókna wzmacniające kabel
  • Ripcord umożliwiający łatwe rozrywanie zewnętrznej powłoki
  • Zastosowanie:
  • ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych
  • może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami
  • kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej
  • Temperatura pracy: -30 °C ... 60 °C
    Temperatura instalacji: -30 °C ... 40 °C
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA

    Konstrukcja kabla: 

    KABEL WIAT OWODOWY ULT 12SM UNI

    1. Powłoka LSZH
    2. Włókna aramidowe
    3. Tuba centralna
    4. Żel wypełniający tubę
    5. Włókno światłowodowe w powłoce 250 µm

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 300x300x40 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.100 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: ULT-12SM-UNI
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 3.82 PLN
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 3.23 PLN
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC
    PIG-SC-APC
    Netto: 3.59 PLN
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2
    PIG-SC-APC-2
    Netto: 3.69 PLN