Top Światłowody  Kable, przewody  Kable światłowodowe
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Kable światłowodowe

ULT-4MM-UNI
Kabel światłowodowy ULT-4MM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych; Rodzaje włókien: Wielomodowe ; Liczba włókien: 4 szt. ;
Netto: 0.93 USD  Brutto: 1.14 USD
ULT-4SM-UNI
Kabel światłowodowy ULT-4SM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych; Rodzaje włókien: Jednomodowe ; Liczba włókien: 4 szt. ;
Netto: 0.50 USD  Brutto: 0.62 USD
ULT-8SM-UNI
Kabel światłowodowy ULT-8SM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych; Rodzaje włókien: Jednomodowe ; Liczba włókien: 8 szt. ;
Netto: 0.55 USD  Brutto: 0.68 USD
ULT-8MM-UNI
Kabel światłowodowy ULT-8MM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych; Rodzaje włókien: Wielomodowe ; Liczba włókien: 8 szt. ;
Netto: 0.80 USD  Brutto: 0.98 USD

Netto:0.00 USD
Brutto:0.00 USD
Waga:0.00 kg
Szczególnie polecamy
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
M-207G

Netto: 128.36 USD

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203G
SFP-203G

Netto: 11.70 USD

PUSZKA ABONENCKA PPO-2
PPO-2

Netto: 0.89 USD

MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G
SFP-023G

Netto: 12.43 USD

ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-1D/SC 1X VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX
OVH-1D/SC

Netto: 62.47 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
OMG2-SM

Netto: 22.91 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
OM1-SM

Netto: 30.82 USD

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F
MGBIC-LH-F

Netto: 37.52 USD

MODUŁ WIELOMODOWY PFT3950 DAHUA
PFT3950

Netto: 55.70 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
tel.: +(48) 61 864 69 60
e-mail: info@delta.poznan.pl
Godziny pracy
Pon.-Piąt.: 8.00 - 19.00
Sob.: 8.00 - 14.00
Dział Handlowy, Wysyłki
tel.: +(48) 61 864 69 69
e-mail: sklep@delta.poznan.pl
Wsparcie techniczne
tel.: +(48) 61 864 69 70
e-mail: technika@delta.poznan.pl
(c) 2001-2019 DELTA