a A A

LASEROWE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA SP-OSM32/MINI 1310 / 1550 nm Spacetronik

LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 MINI 1310 1550 nm Spacetronik
Netto: 580.16 PLN  Brutto: 713.60 PLN

- Planowana dostawa w dniu: 2023-02-09
0 - Brak towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
0
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
0
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS
Poprzednikiem produktu był: SP-OSM32

Laserowe źródło światła SP-OSM32/MINI pozwala wygenerować testową wiązkę światła o długości fali 1310 nm / 1550 nm. Dzięki temu przy użyciu dowolnego miernika mocy optycznej można szybko i z dużą dokładnością ocenić stan światłowodów oraz ich połączeń w testowanej instalacji.


Źródło może świecić w trybie ciągłym (CW) lub przerywanym o częstotliwości 270 Hz / 1 kHz / 2 kHz. Uniwersalne złącze umożliwia podłączenie wszystkich złączy optycznych standardu 2.5 mm, np. SC/FC/ST.


UWAGA! Podczas korzystania z urządzenia należy unikać kierowania wiązki lasera w kierunku skóry i oczu.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Długość fali optycznej: 1310 / 1550 nm
Moc na wyjściu optycznym: ≥ -7 dBm
Typ złącza: Ferrula 2.5 mm
Materiał: Tworzywo sztuczne
Wybrane cechy:
  • Dobra stabilność mocy wyjściowej
  • Duży, czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem
  • Automatyczne wyłączanie
  • Wskaźnik naładowania baterii
  • Uniwersalne złącze umożliwia podłączenie wszystkich złączy optycznych standardu 2.5 mm, np. SC/FC/ST
  • Narzędzie o dużej trwałości, wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • W komplecie znajdują się adaptery SC / FC / ST
  • Urządzenie współpracuje zarówno ze światłowodami jednomodowymi, jak i wielomodowymi
  • Małe gabaryty
  • W komplecie znajduje się praktyczne etui
  • Czas pracy na baterii : 40 h
  • Zasilanie: 3 x 1.5 V - Bateria typ LR3 (AAA) (brak w zestawie)
    Waga: 0.13 kg - Bez baterii
    Wymiary: 132  x 65  x 29 mm
    Producent / Marka: Spacetronik
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    Widok z przodu: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 MINI 1310 1550 nm Spacetronik
    Widok z tyłu (miejsce na baterię): 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 MINI 1310 1550 nm Spacetronik
    Widok z góry: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 MINI 1310 1550 nm Spacetronik
    Złącze: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 MINI 1310 1550 nm Spacetronik
    W zestawie: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 MINI 1310 1550 nm Spacetronik
    Urządzenie zabezpieczone jest poręcznym etui: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 MINI 1310 1550 nm Spacetronik
    NASZE OPINIE
    • Solidne wykonanie.
    PLIKI
    Karta katalogowa
    100 KB
    Instrukcja obsługi
    300 KB
    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 205x115x70 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.280 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: SP-OSM32/MINI