a A A

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE

Netto: 51.38 USD  Brutto: 63.20 USD

- Średnia ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Konwerter M-207M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy.

Urządzenie wyposażone w złącze SC zapewniające niezawodność połączeń. Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Rodzaj złącza optycznego: SC
Liczba włókien: 1 szt.
Zasięg transmisji: 20 km - Światłowód jednomodowy
Obsługiwane standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Port LAN: 1 szt. (RJ-45. UTP/STP)
Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s
Długość fali optycznej: 1550 / 1310 nm
Wybrane cechy:
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez pojedyncze włókno światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Zasilanie: 5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)
    Temperatura pracy: 0 °C ... 50 °C
    Waga: 0.176 kg
    Wymiary: 105  x 70  x 26 mm - Wymiary nadajnika lub odbiornika
    Producent / Marka: ULTIMODE
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M 207M ULTIMODE

    Widok z przodu: 

    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M 207M ULTIMODE

    Widok z tyłu: 

    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M 207M ULTIMODE

    Widok z góry: 

    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M 207M ULTIMODE

    W zestawie: 

    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M 207M ULTIMODE

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    Instrukcja PL 


    252 kB

    Deklaracja zgodności CE 


    144 kB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 240x130x110 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.652 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: M-207M
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.23 USD
    ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
    OM-14
    Netto: 116.63 USD
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.76 USD
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLACK 1.8 m
    RJ45/1.8-BLACK
    Netto: 0.94 USD
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m
    RJ45/1.8-BLUE
    Netto: 0.94 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m
    RJ45/3.0-GREY
    Netto: 1.23 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m
    RJ45/3.0-RED
    Netto: 1.23 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m
    RJ45/3.0-YELLOW
    Netto: 1.23 USD