Top Światłowody  Media konwertery (konwersja pomiędzy siecią LAN a światłowodem)
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Media konwertery (konwersja pomiędzy siecią LAN a światłowodem)

OM2-SM
Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 25 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;
Netto: 62.40 PLN  Brutto: 76.75 PLN
OM2-MM
Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;
Netto: 62.40 PLN  Brutto: 76.75 PLN
OMG2-MM
Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;
Netto: 91.20 PLN  Brutto: 112.18 PLN
PFS3102-1T
Ethernet media konwerter do zastosowań przemysłowych.; Rodzaj złącza: port SFP ; Szybkość transmisji: 10/100/1000 Mb/s ;
Netto: 270.00 PLN  Brutto: 332.10 PLN
qty dicount
EXPERT-SFP-1/2
Porty LAN: 1 x port SFP 1000 Base-X, 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 x Port LAN, 1000 Mb/s ;
Netto: 97.60 PLN  Brutto: 120.05 PLN
M-203G
Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 20 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;
Netto: 146.99 PLN  Brutto: 180.80 PLN
OM1-SM
Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 25 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s ;
Netto: 118.40 PLN  Brutto: 145.63 PLN
OMG1-SM
Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 25 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10/100/1000 Mb/s ;
Netto: 222.40 PLN  Brutto: 273.55 PLN
qty dicount
M-207G
Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 20 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ;
Netto: 523.70 PLN  Brutto: 644.15 PLN
M-207M
Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 20 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s ;
Netto: 190.03 PLN  Brutto: 233.74 PLN
OTE103T
Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: FC ; Zasięg transmisji: 20 km Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez pojedyncze włókno światłowodowe ;
Netto: 78.40 PLN  Brutto: 96.43 PLN
M-023G
Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;
Netto: 150.25 PLN  Brutto: 184.81 PLN
M-023M
Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;
Netto: 83.64 PLN  Brutto: 102.88 PLN
OM1-MM
Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s ;
Netto: 120.80 PLN  Brutto: 148.58 PLN
OM-14
Adapter OM-14 zapewnia zasilanie 14 media konwerterom w szafie Rack 19"; Urządzenie posiada podwójny system zasilania (zasilanie redundantne) wraz z niezależnym system chłodzenia;
Netto: 444.37 PLN  Brutto: 546.58 PLN
OMG2-SM
Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 20 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;
Netto: 88.00 PLN  Brutto: 108.24 PLN