Top Światłowody  Moduły SFP Kod: PFT3910
a A A

MODUŁ JEDNOMODOWY PFT3910 DAHUA

Netto: 228.00 PLN  Brutto: 280.44 PLN

- Duża ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP. Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

Uwaga! PFT3910 wymaga do współpracy PFT3920.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Protokoły transmisyjne: IEEE 802.3u 100Base-FX
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy
Maksymalny zasięg transmisji: 20 km
Transfer: max. 155 Mb/s
Liczba potrzebnych włókien:
Złącza optyczne: LC
Źródło światła / długość fali optycznej: Laser FP - 1310 / 1550 nm (Tx / Rx)
Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
Zasilanie: 3.3 V DC
Temperatura pracy: -40 °C ... 85 °C
Waga: 0.02 kg
Producent / Marka: DAHUA
Gwarancja: 3 lata
PREZENTACJA
MODU JEDNOMODOWY PFT3910 DAHUA

 

MODU JEDNOMODOWY PFT3910 DAHUA

Schemat połączeniowy: 

MODU JEDNOMODOWY PFT3910 DAHUA

1. switch z gniazdem SFP
2. moduł SFP
3. Transmisja światłowodowa (maks. 20 km)

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

CE


250 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

Karta katalogowa producenta EN 


131 kB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 60x15x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.022 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PFT3910    - Elementy niezbędne do współpracy.
MODUŁ JEDNOMODOWY PFT3920 DAHUA
PFT3920
Netto: 244.00 PLN
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/LC 1 m
PC-LC/LC
Netto: 8.82 PLN
Switch PoE PFS4228-24P-370 24-PORTOWY +SFP DAHUA
PFS4228-24P-370
Netto: 3809.00 PLN
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC
PIG-LC
Netto: 3.85 PLN