a A A

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/LC-0.5 0.5 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC LC LC 0 5 0 5 m
Netto: 9.37 PLN  Brutto: 11.53 PLN

INDEX - ID towaru: 19364
23 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
9
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
14
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC/UPC <-> LC/UPC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Maks. tłumienność złącza: 0.16 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
  • Średnica kabla : 3 mm
  • Długość: 0.5 m
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    Złącza patchcordu: 
    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC LC LC 0 5 0 5 m
    PLIKI
    Karta katalogowa
    100 KB
    Instrukcja obsługi
    300 KB
    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 150x120x15 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.010 kg