a A A

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-ST/ST-MM 1 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC ST ST MM 1 m
Netto: 1.66 CHF  Brutto: 2.04 CHF

Produkt wycofany z oferty
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Wielomodowy patchcord. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: ST <-> ST, Simplex
Typ włókna światłowodowego: 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
Wybrane cechy: Włókna wielomodowe OM2
Długość: 1 m
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA
 
PATCHCORD WIELOMODOWY PC ST ST MM 1 m
PLIKI
Karta katalogowa
100 KB
Instrukcja obsługi
300 KB
OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x150x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.017 kg