Top Światłowody  Kable, przewody  Patchcord-y jednomodowe
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Patchcord-y jednomodowe

PC-2FC/2FC
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 137.03 CZK  Brutto: 168.55 CZK
PC-2LC-APC/2LC-2
Typ złącza: LC/APC <-> LC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 2 m ; Maks. tłumienność złącza: 0.18 dB ;
Netto: 116.48 CZK  Brutto: 143.27 CZK
PC-2LC/2LC-1
Typ złącza: LC/UPC <-> LC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm - G652.D ; Maks. tłumienność złącza: 0.2 dB ; Długość: 1 m ;
Netto: 79.17 CZK  Brutto: 97.38 CZK
PC-2LC/2LC-2
Typ złącza: LC/UPC <-> LC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Maks. tłumienność złącza: 0.20 dB ; Długość: 2 m ;
Netto: 83.80 CZK  Brutto: 103.07 CZK
PC-2LC/2SC-2
Typ złącza: LC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Maks. tłumienność złącza: 0.19 dB ; Długość: 2 m ;
Netto: 79.12 CZK  Brutto: 97.32 CZK
PC-2SC/2SC-1
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 104.62 CZK  Brutto: 128.68 CZK
PC-2SC/2SC-2
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 2 m ;
Netto: 93.53 CZK  Brutto: 115.04 CZK
PC-2SC/2SC-3
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 3 m ;
Netto: 52.20 CZK  Brutto: 64.21 CZK
PC-2ST/2ST
Typ złącza: ST <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 168.52 CZK  Brutto: 207.28 CZK
PC-FC/FC
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 65.25 CZK  Brutto: 80.26 CZK
PC-FC/SC
Typ złącza: FC <-> SC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 57.86 CZK  Brutto: 71.17 CZK
PC-LC/LC
Typ złącza: LC <-> LC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 41.87 CZK  Brutto: 51.50 CZK
PC-LC/SC
Typ złącza: LC <-> SC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 52.15 CZK  Brutto: 64.14 CZK
PC-SC-APC/LC
Typ złącza: SC-APC <-> LC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 41.87 CZK  Brutto: 51.50 CZK
PC-SC-APC/SC
Typ złącza: SC-APC <-> SC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 41.87 CZK  Brutto: 51.50 CZK
PC-SC-APC/SC-APC-0.5
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A ; Długość: 0.5 m ;
Netto: 41.92 CZK  Brutto: 51.56 CZK
PC-SC-APC/SC-APC-1
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 57.53 CZK  Brutto: 70.76 CZK
PC-SC-APC/SC-APC-10
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 10 m ;
Netto: 83.69 CZK  Brutto: 102.94 CZK
PC-SC-APC/SC-APC-20
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 20 m ;
Netto: 124.42 CZK  Brutto: 153.04 CZK
PC-SC-APC/SC-APC-3
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 3 m ;
Netto: 62.70 CZK  Brutto: 77.12 CZK
PC-SC-APC/SC-APC-5
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 5 m ;
Netto: 68.08 CZK  Brutto: 83.74 CZK
PC-ST/ST
Typ złącza: ST <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 104.02 CZK  Brutto: 127.94 CZK
PC-FC/FC-1.0
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A, Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie, Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania, Odporny na promienie UV ;
Netto: 139.04 CZK  Brutto: 171.02 CZK
PC-FC/FC-10
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 10 m ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A, Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie, Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania, Odporny na promienie UV ;
Netto: 304.24 CZK  Brutto: 374.22 CZK
PC-FC/FC-3.0
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 3 m ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A, Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie, Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania, Odporny na promienie UV ;
Netto: 185.48 CZK  Brutto: 228.14 CZK
PC-SC/SC-1
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 50.24 CZK  Brutto: 61.80 CZK
PC-FC/LC
Typ złącza: FC <-> LC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 64.49 CZK  Brutto: 79.32 CZK
PC-SC/ST
Typ złącza: SC <-> ST ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 71.51 CZK  Brutto: 87.96 CZK
PC-FC/FC-200
Typ złącza: FC <-> FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 200 m ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A, Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie, Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania, Odporny na promienie UV ;
Netto: 4 441.44 CZK  Brutto: 5 462.97 CZK