a A A

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10

PIGTAIL JEDNOMODOWY WTYK SC APC PIG SC APC 2 P10
Netto: 31.84 PLN  Brutto: 39.16 PLN
(Cena jednostkowa: 3.18/3.92 PLN)

+117 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
+50
Wysyłka
Odbiór w oddziale
Poznań, Kopanina 54/56
17
Wysyłka
Poznań - Mag. zewn.
+50
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem.


Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie
Typ złącza: SC-APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm : G652.D
Długość: 2 m
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

PIGTAIL JEDNOMODOWY WTYK SC APC PIG SC APC 2 P10

Opakowanie: 

PIGTAIL JEDNOMODOWY WTYK SC APC PIG SC APC 2 P10

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x200x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.044 kgW opakowaniu: 10

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PIG-SC-APC-2*P10
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-1 1 m
PC-SC-APC/SC-APC-1
Netto: 9.89 PLN