Top Światłowody  Moduły SFP
Porównaj kategorię Opis: Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

GTS-SFP-2LCG
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-2LCG
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 8.02 GBP  Brutto: 9.86 GBP
GTS-SFP-35G
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-35G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: SC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 10.43 GBP  Brutto: 12.83 GBP
GTS-SFP-53G
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-53G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: SC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 13.56 GBP  Brutto: 16.68 GBP
MGBIC-LH-F
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F
Typ światłowodu: 9 / 125 µm Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Netto: 16.28 GBP  Brutto: 20.02 GBP
MGBIC-SX-P
MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P
Typ światłowodu: 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Netto: 17.59 GBP  Brutto: 21.64 GBP
PPZO-SFP/B
ZAŚLEPKA GNIAZDA SFP PPZO-SFP/B
Materiał: Guma ; Kolor: Czarny ; Wymiary: 15 x 14 x 9 mm ;
Netto: 0.26 GBP  Brutto: 0.32 GBP
DS-1.25G-20-1310
MODUŁ JEDNOMODOWY DS-1.25G-20-1310 Hikvision
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 25.05 GBP  Brutto: 30.81 GBP
DS-1.25G-20-1550
MODUŁ JEDNOMODOWY DS-1.25G-20-1550 Hikvision
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 33.22 GBP  Brutto: 40.86 GBP
PFT3960
MODUŁ JEDNOMODOWY PFT3960 DAHUA
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 59.03 GBP  Brutto: 72.61 GBP
PFT3970
MODUŁ JEDNOMODOWY PFT3970 DAHUA
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 88.83 GBP  Brutto: 109.26 GBP
SFP+10-1310
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP+10-1310 ULTIMODE
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 10 km ; Transfer: max. 10 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ; Wybrane cechy: Kompatybilny z ULTIMODE, TP-LINK ;
Netto: 17.08 GBP  Brutto: 21.01 GBP
SFP-203/5G
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 7.40 GBP  Brutto: 9.10 GBP
SFP-203/5G/SC
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G/SC
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: SC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 8.86 GBP  Brutto: 10.90 GBP
SFP-203G
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 7.58 GBP  Brutto: 9.32 GBP
SFP-205/3G
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-205/3G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 9.06 GBP  Brutto: 11.14 GBP
PFT3900
MODUŁ WIELOMODOWY PFT3900 DAHUA
Typ światłowodu: Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 2 km ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 43.27 GBP  Brutto: 53.22 GBP
PFT3950
MODUŁ WIELOMODOWY PFT3950 DAHUA
Typ światłowodu: Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 55.80 GBP  Brutto: 68.63 GBP
SFP-011M
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-011M
Typ światłowodu: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 7.03 GBP  Brutto: 8.65 GBP
SFP-023G
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G
Typ światłowodu: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 2 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 7.32 GBP  Brutto: 9.00 GBP