Top Światłowody  Spawanie światłowodów
Porównaj kategorię Opis: Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

AI-9
SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-9
Typ włókna światłowodowego: wielomodowe (MM) - G.651, jednomodowe (SM) - G.652 & G.657, jednomodowe (DS / NZDS) o niezerowej przesuniętej dyspersji (G.655) ; Podłączenie do komputera: USB 2.0 ; Wybrane funkcje: Wbudowany miernik mocy optycznej VLS (VFL) - wizualny lokalizator uszkodzeń włókien światłowodowych ;
Netto: 30 123.56 CZK  Brutto: 37 051.98 CZK
FAST-MS1*P5
SPAW MECHANICZNY FAST-MS1*P5
W opakowaniu: 5 szt. Podana cena za opakowanie ; Rodzaj światłowodu: Wielomodowy i jednomodowy ; Średnica kabla: 250 µm / 900 µm ; Tłumienność złącza: 0.1 dB ;
Netto: 160.79 CZK  Brutto: 197.77 CZK
(Cena jednostkowa:32.16/39.55 CZK)
FAST-SC
SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC FAST-SC OPTON
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy ; Rodzaj złącza: SC/UPC ; Średnica kabla: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;
Netto: 52.38 CZK  Brutto: 64.43 CZK
FAST-SC-APC
SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC/APC FAST-SC-APC
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy ; Rodzaj złącza: SC-APC ; Średnica kabla: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;
Netto: 37.89 CZK  Brutto: 46.60 CZK
PPKS-12N
KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-12N
Kaseta światłowodowa z tacką spawów na 12 włókien do przełącznicy światłowodowej;
Netto: 47.35 CZK  Brutto: 58.24 CZK
USM-6
UCHWYT SPAWU MECHANICZNEGO USM-6
Uchwyt spawu mechanicznego przeznaczony do kasety światłowodowej PPKS-12;
Netto: 27.05 CZK  Brutto: 33.27 CZK
AI-9/E
ELEKTRODA DO SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWEJ AI-9/E
Żywotność elektrod: 3000 spawów ; Współpraca: AI-9 ;
Netto: 1 858.30 CZK  Brutto: 2 285.71 CZK