Kod: OM2-MM
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
Netto: 67.00 PLN  Brutto: 82.41 PLN
OM2-MM
OPIS

Konwerter OM2-MM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy.

Media konwerter posiada dwa złącza SC. Jedno służy do nadawania (TX) a drugie do odbierania sygnału (RX). Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II oknie transmisyjnym 1310 nm.

SPECYFIKACJA
Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC
Liczba włókien: 2 szt.
Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy
Obsługiwane standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z
Port LAN: 1 szt. (RJ-45. UTP/STP)
Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s
Długość fali optycznej: 1310 nm
Wybrane cechy:
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Zasilanie: 5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)
    Temperatura pracy: -10 °C ... 50 °C
    Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: 5 % ... 95 %
    Waga: 0.140 kg
    Wymiary: 94  x 72  x 27 mm
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA

    Panel przedni: 

    MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2 MM

    Panel tylny: 

    MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2 MM

    Przykładowe wykorzystanie urządzenia: 

    MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2 MM

    1. OM2-MM
    2. Switch
    3. Komputer

    W zestawie: 

    MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2 MM

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 235x120x50 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.294 kg