Kod: PC-SC-APC/SC-APC-20
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-20 20 m
Netto: 18.80 PLN  Brutto: 23.12 PLN
PC-SC-APC/SC-APC-20
OPIS

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC
  • Długość: 20 m
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA

     

    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC SC APC SC APC 20 20 m

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x180x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.145 kg