Kod: FAST-SC-APC
SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC/APC FAST-SC-APC
Netto: 6.40 PLN  Brutto: 7.87 PLN
FAST-SC-APC
OPIS

Uniwersalne złącze mechaniczne umożliwia zakończenie kabla światłowodowego jednomodowego złączem typu SC/APC bez czasochłonnego klejenia i polerowania złączy. Do zarobienia szybkozłączy nie są wymagane warunki sterylne, ponieważ czoło światłowodu zostało wypolerowane i wklejone w warunkach laboratoryjnych (wklejony światłowód w standardzie G.657A).

Żel optyczny, znajdujący się w złączu, niweluje skutki nieprecyzyjnego cięcia czy niewielkiej przerwy między wprowadzonym końcem włókna światłowodowego a zamontowanym włóknem wewnątrz złącza.

Najważniejszym i unikatowym rozwiązaniem jest zastosowanie w złączu przezroczystego korpusu. Podczas montażu złącza należy podłączyć wizualny lokalizator uszkodzeń, dzięki czemu instalator na bieżąco może kontrolować jakość wykonywanego połączenia. Brak czerwonego światła w złączu oznacza doskonałe połączenie.

Szybkozłącza nadają się do zakończania linii optycznych wszędzie tam gdzie są stosowane tradycyjne, klejone złącza optyczne np. do zakończania włókien światłowodowych w przełącznicach budynkowych. Ze względu na wysokie parametry transmisyjne szczególnie polecane są w systemach telekomunikacyjnych, FTTH, telewizyjnych, dozorowych a także w sieciach szkieletowych oraz MAN i WAN.

SPECYFIKACJA
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy
Rodzaj złącza: SC-APC
Średnica włókna: 125 µm
Średnica kabla: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm
Powtórne zarobienie spawu: max. 5 razy
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

SPAW MECHANICZNY ZE Z CZEM SC APC FAST SC APC

 

SPAW MECHANICZNY ZE Z CZEM SC APC FAST SC APC

 

SPAW MECHANICZNY ZE Z CZEM SC APC FAST SC APC

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 60x10x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.004 kg