a A A

PRZEŁĄCZNICA PPO-16/3 OPTON

Netto: 40.26 USD  Brutto: 49.52 USD

- Średnia ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Obudowa przeznaczona do montażu bezpośrednio na ścianie w pomieszczeniu, w którym następuje zakończenie kabla liniowego.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Liczba kabli liniowych: max. 2 
Liczba kaset spawów: max. 3 
Wybrane cechy:
  • 18x SC - simplex, 18x LC - duplex
  • 18 termicznych lub 18 mechanicznych spawów
  • Typ obudowy: Naścienna, wisząca
    Materiał wykonania: Plastik
    Kolor: Jasny szary
    Zamykanie na klucz:
    Klasa szczelności: IP65
    Waga: 1.44 kg
    Wymiary: 217  x 345  x 89 mm
    Producent / Marka: OPTON
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    PRZE CZNICA PPO 16 3 OPTON

    Widok wewnątrz obudowy: 

    PRZE CZNICA PPO 16 3 OPTON

     

    PRZE CZNICA PPO 16 3 OPTON

     

    PRZE CZNICA PPO 16 3 OPTON

    Widok od spodu: 

    PRZE CZNICA PPO 16 3 OPTON

    Widok od strony mocowania: 

    PRZE CZNICA PPO 16 3 OPTON

    W zestawie: 

    PRZE CZNICA PPO 16 3 OPTON

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 360x240x100 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 1.586 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PPO-16/3
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA
    AD-2LC/2LC
    Netto: 0.84 USD
    ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Netto: 0.84 USD
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.22 USD
    ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Netto: 0.40 USD
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 0.70 USD
    PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 1.10 USD
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.75 USD
    OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/B
    PPRC-45/B
    Netto: 0.15 USD