a A A

PRZEŁĄCZNICA PPO-2/30

Netto: 7.19 USD  Brutto: 8.84 USD

- Średnia ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Obudowa przeznaczona do montażu bezpośrednio na ścianie w pomieszczeniu, w którym następuje zakończenie kabla liniowego.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Liczba kabli liniowych: max. 1 
Wybrane cechy:
  • 1 x  SC - simplex, 1 x  LC - duplex
  • 2 termiczne lub 2 mechaniczne spawy
  • Typ obudowy: Naścienna, wisząca
    Materiał wykonania: Plastik
    Kolor: Biały
    Zamykanie na klucz:
    Klasa szczelności: IP65
    Waga: 0.24 kg
    Wymiary: 172  x 149  x 41 mm
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    PRZE CZNICA PPO 2 30

    Widok wewnątrz obudowy: 

    PRZE CZNICA PPO 2 30

    Widok z boku: 

    PRZE CZNICA PPO 2 30

    Widok od strony mocowania: 

    PRZE CZNICA PPO 2 30

    W zestawie: 

    PRZE CZNICA PPO 2 30

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 175x150x45 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.260 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PPO-2/30
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA
    AD-2LC/2LC
    Netto: 0.85 USD
    ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Netto: 0.85 USD
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.23 USD
    ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Netto: 0.40 USD
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 0.86 USD
    PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 1.11 USD
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 0.76 USD
    OSŁONA SPAWU TERMOKURCZLIWA PPRC-45/B
    PPRC-45/B
    Netto: 0.15 USD