a A A

PUSZKA ABONENCKA PPO-2

Netto: 6.23 DKK  Brutto: 7.66 DKK

- Średnia ilość towaru w magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Obudowa przeznaczona do montażu bezpośrednio na ścianie w pomieszczeniu, w którym następuje zakończenie kabla liniowego.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Wybrane cechy:
  • 2x SC - simplex, 2x FC - simplex, 2x LC - duplex
  • Możliwość zabezpieczenia spawu mechanicznego
  • Liczba kabli liniowych:
    Liczba kaset spawów:
    Typ obudowy: Naścienna, wisząca
    Materiał wykonania: Plastik
    Kolor: Biały
    Zamykanie na klucz:
    Klasa szczelności:
    Waga: 0.042 kg
    Wymiary: 86  x 86  x 24 mm
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    PUSZKA ABONENCKA PPO 2

    Widok z przodu: 

    PUSZKA ABONENCKA PPO 2

    Widok wewnątrz obudowy: 

    PUSZKA ABONENCKA PPO 2

    Widok od strony mocowania: 

    PUSZKA ABONENCKA PPO 2

    Widok z boku: 

    PUSZKA ABONENCKA PPO 2

    W zestawie: 

    PUSZKA ABONENCKA PPO 2

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 90x90x25 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.048 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PPO-2
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2LC/2LC FERRULA CERAMICZNA
    AD-2LC/2LC
    Netto: 7.39 DKK
    ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM
    AD-2LC/2LC-MM
    Netto: 7.20 DKK
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 1.56 DKK
    ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM
    AD-SC/SC-MM
    Netto: 1.49 DKK
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC
    PIG-LC
    Netto: 6.36 DKK
    PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 7.07 DKK
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 5.42 DKK
    INTERESUJĄCE PRODUKTY
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC
    AD-SC-APC/SC-APC
    Netto: 1.58 DKK
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC
    PIG-SC-APC
    Netto: 5.83 DKK
    PUSZKA ABONENCKA TB-02H
    TB-02H
    Netto: 16.29 DKK
    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC 1 m
    PC-SC-APC/SC
    Netto: 12.81 DKK