Top Sieci LAN i Wi-Fi  Switche  Switche Kod: EXPERT-SFP-1/2
a A A

SWITCH SFP EXPERT-SFP-1/2 3-PORTOWY

Netto: 7 803.01 HUF  Brutto: 9 597.70 HUF

- Duża ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Stosowanie urządzeń z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP.

Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Porty LAN:
  • 1 x port SFP 1000 Base-X,
  • 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T
  • Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 x Port LAN ,
    1000 Mb/s - 1 x port SFP
    Zarządzanie przez WWW / konsolę:
    Wybrane cechy:
  • Auto MDI/MDX
  • zabezpieczenie przed wyładowaniami atmosferycznymi i różnicami potencjałów pomiędzy urządzeniami
  • Diody LED: Power, Link/Act, Gigabit Ethernet, FX
    Certyfikaty: CE
    Zasilanie: 5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) - Wtyk 2.5/5.5 mm
    Temperatura pracy: 0 °C ... 60 °C
    Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: 10 % ... 90 %
    Waga: 0.17 kg
    Wymiary: 99  x 73  x 27 mm
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    SWITCH SFP EXPERT SFP 1 2 3 PORTOWY

    Panel przedni: 

    SWITCH SFP EXPERT SFP 1 2 3 PORTOWY

    Złącze zasilania: 

    SWITCH SFP EXPERT SFP 1 2 3 PORTOWY

    W zestawie: 

    SWITCH SFP EXPERT SFP 1 2 3 PORTOWY

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    CE


    250 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 230x125x55 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.298 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: EXPERT-SFP-1/2
    PATCHCORD RJ45/0.5-BLACK 0.5 m
    RJ45/0.5-BLACK
    Netto: 191.88 HUF
    MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G
    SFP-023G
    Netto: 3687.24 HUF
    MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G
    SFP-203/5G
    Netto: 3740.81 HUF
    MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203G
    SFP-203G
    Netto: 3593.70 HUF
    INTERESUJĄCE PRODUKTY
    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-1 1 m
    PC-SC-APC/SC-APC-1
    Netto: 703.55 HUF