a A A

TŁUMIK TO-SC/10DB

T UMIK TO SC 10DB
Netto: 10.07 USD  Brutto: 12.39 USD

- Mała ilość towaru na magazynie (1)
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Tłumik optyczny o wartości tłumienia 10dB, gniazdo SC na wtyk SC (tzw. żeńsko-męski).

Tłumik może służyć do ograniczenia mocy optycznej przed odbiornikiem tak, aby znajdowała się ona w zakresie dynamiki odbiornika.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: SC Wtyk / Gniazdo
Tłumienie: 10 dB
Wybrane cechy: może działać w sieciach jedno- lub wielomodowych w dowolnym oknie transmisyjnym (850nm, 1310nm, 1550nm)
Obudowa: Metalowa
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

T UMIK TO SC 10DB

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 37x22x9 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.004 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: TO-SC/10DB
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/SC 1 m
PC-FC/SC
Netto: 1.86 USD
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/SC-MM 1 m
PC-SC/SC-MM
Netto: 2.02 USD
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/SC-MM62 1 m
PC-SC/SC-MM62
Netto: 3.92 USD
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/ST 1 m
PC-SC/ST
Netto: 2.94 USD
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/ST-MM 1 m
PC-SC/ST-MM
Netto: 2.78 USD
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/ST-MM62 1 m
PC-SC/ST-MM62
Netto: 3.92 USD