Top Światłowody  Adaptery  Adaptery wielomodowe Kod: AD-LC/LC-MM-OM3
a A A

ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3

ADAPTER WIELOMODOWY AD LC LC MM OM3
Netto: 2.63 PLN  Brutto: 3.23 PLN

45 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
12
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań, Kopanina 54/56
33
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Adapter AD-LC/LC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu LC.

Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC simplex
Przeznaczenie: Włókna wielomodowe OM3
Rodzaj obudowy: Plastikowa
Kolor: Turkusowy
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

ADAPTER WIELOMODOWY AD LC LC MM OM3

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 35x13x7 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.002 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: AD-LC/LC-MM-OM3
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Netto: 25.39 PLN
PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC PIG-LC-MM-OM3
PIG-LC-MM-OM3
Netto: 6.88 PLN
WKRĘTY DO MONTAŻU ADAPTERÓW ŚWIATŁOWODOWYCH SM-AD*P100
SM-AD*P100
Netto: 9.96 PLN