Top Światłowody  Adaptery  Adaptery wielomodowe Kod: AD-LC/LC-MM-OM3
a A A

ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3

ADAPTER WIELOMODOWY AD LC LC MM OM3
Netto: 2.87 PLN  Brutto: 3.53 PLN

68 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
28
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
40
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Adapter AD-LC/LC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu LC.

Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC simplex
Przeznaczenie: Włókna wielomodowe OM3
Rodzaj obudowy: Plastikowa
Kolor: Turkusowy
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA
 
ADAPTER WIELOMODOWY AD LC LC MM OM3
PLIKI
Karta katalogowa
100 KB
Instrukcja obsługi
300 KB
OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 35x13x7 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.002 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: AD-LC/LC-MM-OM3