Top Światłowody  Adaptery  Adaptery wielomodowe Kod: AD-LC/LC-MM-OM3
a A A

ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3

ADAPTER WIELOMODOWY AD LC LC MM OM3
Netto: 3.62 PLN  Brutto: 4.45 PLN

- Powiadom mnie, kiedy produkt znajdzie się w magazynie.
- Planowana dostawa pomiędzy: 2020-06-21 - 2020-06-28
- Brak towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Adapter AD-LC/LC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu LC.

Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC simplex
Przeznaczenie: Włókna wielomodowe OM3
Rodzaj obudowy: Plastikowa
Kolor: Turkusowy
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

ADAPTER WIELOMODOWY AD LC LC MM OM3

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 35x13x7 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.002 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: AD-LC/LC-MM-OM3
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Netto: 23.07 PLN
PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC PIG-LC-MM-OM3
PIG-LC-MM-OM3
Netto: 6.51 PLN