Top Światłowody
 Pokaż wszystko | Ukryj wszystko   a A A

Światłowody

 

Netto:0.00 USD
Brutto:0.00 USD
Waga:0.00 kg
Szczególnie polecamy
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
OM-14

Netto: 125.45 USD

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G/SC
SFP-203/5G/SC

Netto: 16.75 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
OM1-SM

Netto: 36.19 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
OMG2-SM

Netto: 27.07 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
M-207G

Netto: 143.48 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
M-207M

Netto: 53.91 USD

SPAW MECHANICZNY FAST-MS1*P5
FAST-MS1*P5

Netto: 6.98 USD

MODUŁ WIELOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-SX-P
MGBIC-SX-P

Netto: 21.32 USD

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
M-023G

Netto: 41.32 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
tel.: +(48) 61 866 71 48
e-mail: info@delta.poznan.pl
Godziny pracy
Pon.-Piąt.: 8.00 - 19.00
Sob.: 8.00 - 14.00
Dział Handlowy, Wysyłki
tel.: +(48) 61 864 69 69
e-mail: sklep@delta.poznan.pl
Wsparcie techniczne
tel.: +(48) 61 864 69 70
e-mail: technika@delta.poznan.pl
(c) 2001-2017 DELTA