Top Światłowody
 Pokaż wszystko | Ukryj wszystko   a A A

Światłowody


Netto:0.00 USD
Brutto:0.00 USD
Waga:0.00 kg
Szczególnie polecamy
ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
OM-14

Netto: 119.27 USD

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G
SFP-203/5G

Netto: 12.80 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
OMG2-SM

Netto: 23.62 USD

ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-4D/SC 4x VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX
OVH-4D/SC

Netto: 155.00 USD

PUSZKA ABONENCKA PPO-2
PPO-2

Netto: 0.92 USD

ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-1D/SC 1X VIDEO + RS-485 KOMPLET TXRX
OVH-1D/SC

Netto: 64.41 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
OM1-SM

Netto: 31.78 USD

LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 650 nm > 10 mW max. 10 km TriBrer
BML-205-10

Netto: 39.78 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
OMG1-SM

Netto: 59.69 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
tel.: +(48) 61 864 69 60
e-mail: info@delta.poznan.pl
Godziny pracy
Pon.-Piąt.: 8.00 - 19.00
Sob.: 8.00 - 14.00
Dział Handlowy, Wysyłki
tel.: +(48) 61 864 69 69
e-mail: sklep@delta.poznan.pl
Wsparcie techniczne
tel.: +(48) 61 864 69 70
e-mail: technika@delta.poznan.pl
(c) 2001-2019 DELTA