Top Światłowody  Kable, przewody  Pigtail-e jednomodowe
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Pigtail-e jednomodowe

PIG-FC
Typ złącza: FC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 2 m ;
Netto: 2.03 USD  Brutto: 2.50 USD
PIG-FC-APC
Typ złącza: FC/APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 2 m ;
Netto: 2.20 USD  Brutto: 2.71 USD
PIG-LC
Typ złącza: LC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G-652.D ; Długość: 2 m ;
Netto: 0.72 USD  Brutto: 0.89 USD
PIG-SC
Typ złącza: SC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G-652.D ; Długość: 2 m ;
Netto: 0.75 USD  Brutto: 0.92 USD
PIG-SC-APC
Typ złącza: SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 1 m ;
Netto: 0.76 USD  Brutto: 0.93 USD
PIG-SC-APC-2
Typ złącza: SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm, G657A Loose Tube (Easy Strip) ; Długość: 2 m ;
Netto: 1.02 USD  Brutto: 1.25 USD
PIG-ST
Typ złącza: ST ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Długość: 2 m ;
Netto: 2.02 USD  Brutto: 2.48 USD

Netto:0.00 USD
Brutto:0.00 USD
Waga:0.00 kg
Szczególnie polecamy
MODUŁ WIELOMODOWY SFP-023G
SFP-023G

Netto: 12.40 USD

MODUŁ WIELOMODOWY PFT3950 DAHUA
PFT3950

Netto: 55.58 USD

PRZEŁĄCZNICA ŚWIATŁOWODOWA MT-524
MT-524

Netto: 31.08 USD

PUSZKA ABONENCKA PPO-2
PPO-2

Netto: 0.89 USD

LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 650 nm > 10 mW max. 10 km TriBrer
BML-205-10

Netto: 38.49 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
OM1-SM

Netto: 30.75 USD

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-205/3G/SC
SFP-205/3G/SC

Netto: 16.73 USD

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F
MGBIC-LH-F

Netto: 37.44 USD

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
OMG1-SM

Netto: 57.76 USD

 
60-713 Poznań, Graniczna 10
tel.: +(48) 61 864 69 60
e-mail: info@delta.poznan.pl
Godziny pracy
Pon.-Piąt.: 8.00 - 19.00
Sob.: 8.00 - 14.00
Dział Handlowy, Wysyłki
tel.: +(48) 61 864 69 69
e-mail: sklep@delta.poznan.pl
Wsparcie techniczne
tel.: +(48) 61 864 69 70
e-mail: technika@delta.poznan.pl
(c) 2001-2019 DELTA