Top Światłowody  Adaptery  Adaptery wielomodowe Kod: AD-SC/SC-MM-OM3
a A A

ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3

ADAPTER WIELOMODOWY AD SC SC MM OM3
Netto: 1.53 PLN  Brutto: 1.88 PLN

- Powiadom mnie, kiedy produkt znajdzie się w magazynie.
- Brak informacji o dostawie
- Brak towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Adapter AD-SC/SC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu SC.

Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: SC simplex
Przeznaczenie: Włókna wielomodowe OM3
Rodzaj obudowy: Plastikowa
Kolor: Turkusowy
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

ADAPTER WIELOMODOWY AD SC SC MM OM3

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 33x22x9 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.004 kg

INTERESUJĄCE PRODUKTY
ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM
AD-2LC/2LC-MM
Netto: 4.29 PLN