a A A

ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD SC SC MM
Netto: 0.96 PLN  Brutto: 1.18 PLN

+50 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań - Graniczna 10
0
Wysyłka
Odbiór w oddziale
Poznań - Kopanina 54/56
+50
Wysyłka
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Adapter AD-SC/SC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu SC.

Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: SC simplex
Konstrukcja: wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm
Rodzaj obudowy: Plastikowa
Wybrane cechy: ferrula brązowo-fosforowa
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

ADAPTER WIELOMODOWY AD SC SC MM

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 37x22x9 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.004 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: AD-SC/SC-MM
WKRĘTY DO MONTAŻU ADAPTERÓW ŚWIATŁOWODOWYCH SM-AD*P100
SM-AD*P100
Netto: 9.96 PLN
INTERESUJĄCE PRODUKTY
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
AD-SC/SC
Netto: 0.96 PLN