Top Światłowody  Media konwertery (konwersja pomiędzy siecią LAN a światłowodem) Kod: OM1-SM
a A A

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX

Netto: 30.78 USD  Brutto: 37.86 USD

- Duża ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Konwerter OM1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy.

Urządzenie wyposażone w złącze SC zapewniające niezawodność połączeń. Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Rodzaj złącza optycznego: SC
Liczba włókien: 1 szt.
Zasięg transmisji: 25 km - Światłowód jednomodowy
Obsługiwane standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Port LAN: (RJ-45. UTP/STP)
Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s
Długość fali optycznej: 1550 / 1310 nm
Wybrane cechy:
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez pojedyncze włókno światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Zasilanie: 5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie)
    Temperatura pracy: -10 °C ... 50 °C
    Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: 5 % ... 95 %
    Waga: 0.176 kg
    Wymiary: 120  x 72  x 27 mm
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1 SM KOMPLET TXRX

    Widok z przodu: 

    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1 SM KOMPLET TXRX

    Widok z tyłu: 

    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1 SM KOMPLET TXRX

    Przykładowe wykorzystanie urządzenia: 

    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1 SM KOMPLET TXRX

    1. KONWERTER
    2. Switch
    3. Komputer

    W zestawie: 

    MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1 SM KOMPLET TXRX

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    CE


    250 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 240x120x105 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.712 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: OM1-SM
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.22 USD
    ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14
    OM-14
    Netto: 115.50 USD
    PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC 50/125 PIG-SC-MM
    PIG-SC-MM
    Netto: 1.05 USD
    PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m
    RJ45/1.8-BLUE
    Netto: 0.94 USD
    PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m
    RJ45/1.8-GREEN
    Netto: 0.94 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m
    RJ45/3.0-GREY
    Netto: 1.22 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m
    RJ45/3.0-RED
    Netto: 1.22 USD
    PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m
    RJ45/3.0-YELLOW
    Netto: 1.22 USD

    Netto:0.00 USD
    Brutto:0.00 USD
    Waga:0.00 kg
    Szczególnie polecamy
    WTYK Z GUMKĄ USZCZELNIAJĄCĄ F/5.9-G
    F/5.9-G

    Netto: 0.16 USD

    UCHWYT KAMERY BR-180M
    BR-180M

    Netto: 1.87 USD

    REPEATER VHD-15 WZMACNIACZ SYGNAŁU AHD, HD-CVI, HD-TVI
    VHD-15

    Netto: 29.37 USD

    CYBANT CYB-60/M8X140
    CYB-60/M8X140

    Netto: 0.95 USD

    ZASILACZ IMPULSOWY 48V/3A/5.5
    48V/3A/5.5

    Netto: 21.63 USD

    OPASKA RZEPOWA OPR-5000X10
    OPR-5000X10

    Netto: 3.49 USD

    GNIAZDO POJEDYNCZE LE-753181 Valena Life 230 V 16 A LEGRAND
    LE-753181

    Netto: 3.43 USD

    KONEKTOR ŻEŃSKI KSG-4.7/1.0*P100
    KSG-4.7/1.0*P100

    Netto: 2.17 USD

    CZYTNIK ZBLIŻENIOWY Z PAMIĘCIĄ ATLO-RM-101B
    ATLO-RM-101B

    Netto: 53.65 USD

     
    60-713 Poznań, Graniczna 10
    tel.: +(48) 61 864 69 60
    e-mail: info@delta.poznan.pl
    Godziny pracy
    Pon.-Piąt.: 8.00 - 19.00
    Sob.: 8.00 - 14.00
    Dział Handlowy, Wysyłki
    tel.: +(48) 61 864 69 69
    e-mail: sklep@delta.poznan.pl
    Wsparcie techniczne
    tel.: +(48) 61 864 69 70
    e-mail: technika@delta.poznan.pl
    (c) 2001-2019 DELTA