a A A

ROUTER GPON CPE UF-WIFI UFiber Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps UBIQUITI

ROUTER GPON CPE UF WIFI UFiber Wi Fi 2 4 GHz 300 Mbps UBIQUITI
Netto: 407.07 PLN  Brutto: 500.70 PLN

INDEX - ID towaru: 21580
6 - Średnia ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
2
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
4
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Ubiquiti UF-WIFI to wytrzymałe i wydajne urządzenie typu GPON CPE z wbudowanym routerem Wi-Fi i 4 portami LAN (1 Gb/s).


UFiber Wi-Fi może być zasilany przy użyciu Passive PoE 24V na porcie 1 lub z zasilacza 24V DC.


Do jednego portu GPON można podłączyć aż 128 urządzeń UFiber. Router UF-WIFI integruje się tylko z urządzeniami UFiber OLT, obsługując łącza GPON o długości do 20 km.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Zakres częstotliwości: 2.4 GHz
Typ anteny: Antena dookólna - wbudowana
Standardy: IEEE 802.11n, ITU-G.984
Prędkość transmisji: 300 Mbps
Porty LAN: 4 x  10/100/1000 Mbps
Interfejs WAN: 1 x port GPON SC/APC, 2.488 Gb/s Downlink / 1.244 Gb/s Uplink
Moc optyczna:
  • Tx : 1.5  ... 5 dBm
  • Rx : -28  ... -8 dBm
  • Kontrolki LED: Power, LAN, Wskaźnik sygnału
    Interfejs do zarządzania: Ubiquiti Network Management System
    Domyślny adres IP: 192.168.1.1 
    Zasilanie PoE: Ubiquiti Passive PoE
    Zasilanie:
  • 20 V ... 28 V DC - 24 V DC / 0.5 A (zasilacz w komplecie)
  • Passive PoE 24 V - Port 1 ("+": piny 4, 5; "-": piny 7, 8)
  • Pobór mocy: ≤ 7 W
    Wybrane cechy:
  • GPON - gigabitowa pasywna sieć optyczna - obsługa łączy : 20 km (max)
  • Obsługa VLAN
  • Zaawansowane funkcje zarządzania w warstwie 2/3
  • Funkcja "Dying gasp" - wysłanie wiadomości przez sprzęt po stronie klienta do sprzętu zarządzanego przez dostawcę usług internetowych w celu wskazania, że ​​urządzenie CPE utraciło zasilanie
  • Przycisk RESET
  • Możliwość montażu na ścianie
  • Certyfikaty: CE, FCC, IC
    Temperatura pracy: -10 °C ... 45 °C
    Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: 10 % ... 90 %
    Waga: 0.19 kg
    Wymiary: 126  x 126  x 32 mm
    Producent / Marka: UBIQUITI
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    Złącza: 
    ROUTER GPON CPE UF WIFI UFiber Wi Fi 2 4 GHz 300 Mbps UBIQUITI
    W zestawie: 
    ROUTER GPON CPE UF WIFI UFiber Wi Fi 2 4 GHz 300 Mbps UBIQUITI
    PLIKI
    Karta katalogowa
    100 KB
    Instrukcja obsługi
    300 KB
    Karta katalogowa producenta EN 
    13 MB
    Deklaracja zgodności CE 
    393 kB
    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 230x170x65 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.438 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: UF-WIFI