Top Światłowody  Tłumiki Kod: TO-LC/5DB
a A A

TŁUMIK TO-LC/5DB

T UMIK TO LC 5DB
Netto: 37.39 PLN  Brutto: 45.99 PLN

- Średnia ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Tłumik optyczny o wartości tłumienia 5dB, gniazdo LC na wtyk LC (tzw. żeńsko-męski).

Tłumik może służyć do ograniczenia mocy optycznej przed odbiornikiem tak, aby znajdowała się ona w zakresie dynamiki odbiornika.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC Wtyk / Gniazdo
Tłumienie: dB
Wybrane cechy: może działać w sieciach jedno- lub wielomodowych w dowolnym oknie transmisyjnym (850nm, 1310nm, 1550nm)
Obudowa: Plastikowa
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

T UMIK TO LC 5DB

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 42x10x7 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.001 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: TO-LC/5DB
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Netto: 22.42 PLN
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/LC 1 m
PC-LC/LC
Netto: 7.60 PLN
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/LC-MM 1 m
PC-LC/LC-MM
Netto: 9.03 PLN
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/SC 1 m
PC-LC/SC
Netto: 7.23 PLN
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/ST-MM 1 m
PC-LC/ST-MM
Netto: 10.93 PLN