Top Światłowody  Moduły SFP Kod: SFP-011M
a A A

MODUŁ WIELOMODOWY SFP-011M

Netto: 36.43 PLN  Brutto: 44.81 PLN

12 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
5
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
7
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP.

Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Protokoły transmisyjne: IEEE 802.3u 100Base-FX
Typ światłowodu: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Światłowód wielomodowy
Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km @ 50/125 µm 0.3 km @ 62/125 µm
Transfer: max. 155 Mb/s
Liczba potrzebnych włókien:
Złącza optyczne: 2 x LC / PC
Źródło światła / długość fali optycznej: Laser FP / 850 nm
Moc nadajnika: -8 ... -3 dB
Czułość odbiornika: ≥ -19 dB
Zasilanie: 3.3 V DC
Temperatura pracy: 0 °C ... 70 °C
Waga: 0.016 kg
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA
MODU WIELOMODOWY SFP 011M
 
MODU WIELOMODOWY SFP 011M
Schemat połączeniowy: 
MODU WIELOMODOWY SFP 011M
1) switch z gniazdem SFP
2) moduł SFP
3) światłowód maks. 500m
PLIKI
Karta katalogowa
100 KB
Instrukcja obsługi
300 KB
OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 60x20x20 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.018 kg