TopPorównywanie produktów
- Pokaż wszystko
- Pokaż różnice
- Wróć

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2FC/2FC-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2SC-MM-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2ST/2ST-MM-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/LC-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/ST-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/SC-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/ST-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-ST/ST-MM 1 m

20.00 PLN
24.60 PLN

25.16 PLN
30.95 PLN

19.38 PLN
23.84 PLN

23.13 PLN
28.45 PLN

24.00 PLN
29.52 PLN

9.20 PLN
11.32 PLN

8.50 PLN
10.46 PLN

7.55 PLN
9.29 PLN

10.75 PLN
13.22 PLN

12.82 PLN
15.77 PLN

Typ złącza:  FC <-> FC  LC <-> LC  LC/UPC <-> SC/UPC  SC <-> ST  ST <-> ST  LC <-> LC  LC <-> ST  SC <-> SC  SC <-> ST  ST <-> ST  
Typ włókna światłowodowego:  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50 / 125 µm - Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  
Maks. tłumienność złącza:  ...  0.19 dB  0.11 dB  0.19 dB  0.18 dB  ...  ...  ...  ...  ...  
Tłumienność włókna:  ...  ...  2.8 dB/km @ 850 nm
0.8 dB/km @ 1300 nm  
...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Wybrane cechy:  ...  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  ...  ...  ...  ...  ...  
Długość:  1 m  2 m  2 m  2 m  2 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  
Gwarancja:  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata