TopPorównywanie produktów
- Pokaż wszystko
- Pokaż różnice
- Wróć

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2SC-MM-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2SC-MM-OM3-2


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2ST/2ST-MM-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/LC-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/ST-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/SC-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/ST-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-ST/ST-MM 1 m

32.61 PLN
40.11 PLN

22.00 PLN
27.06 PLN

33.22 PLN
40.86 PLN

31.13 PLN
38.29 PLN

24.00 PLN
29.52 PLN

10.68 PLN
13.14 PLN

16.85 PLN
20.73 PLN

8.65 PLN
10.64 PLN

17.07 PLN
21.00 PLN

19.95 PLN
24.54 PLN

Typ złącza:  LC <-> LC  LC/UPC <-> SC/UPC  SC <-> SC  SC <-> ST  ST <-> ST  LC <-> LC  LC <-> ST  SC <-> SC  SC <-> ST  ST <-> ST  
Typ włókna światłowodowego:  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50 / 125 µm - Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe, OM2  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  
Maks. tłumienność złącza:  0.19 dB  0.11 dB  0.15 dB  0.19 dB  0.18 dB  ...  ...  ...  ...  ...  
Tłumienność włókna:  ...  2.8 dB/km @ 850 nm
0.8 dB/km @ 1300 nm  
2.8 dB/km @ 850 nm
0.8 dB/km @ 1310 nm  
...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Wybrane cechy:  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  ...  ...  ...  ...  ...  
Długość:  2 m  2 m  2 m  2 m  2 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  
Gwarancja:  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata