a A A

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD 2LC 2LC MM
Netto: 0.86 USD  Brutto: 1.06 USD

- Super cena
- Duża ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC.

Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC duplex
Konstrukcja: wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm
Rodzaj obudowy: Plastikowa
Wybrane cechy: ferrula brązowo-fosforowa
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

ADAPTER WIELOMODOWY AD 2LC 2LC MM

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 37x22x9 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.004 kg

INTERESUJĄCE PRODUKTY
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC
AD-SC-APC/SC-APC
Netto: 0.27 USD
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM
AD-SC/SC-MM
Netto: 0.41 USD
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
AD-SC/SC
Netto: 0.23 USD