a A A

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM

ADAPTER WIELOMODOWY AD 2LC 2LC MM
Netto: 4.29 PLN  Brutto: 5.28 PLN

- Super cena
- Mała ilość towaru na magazynie (2)
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC-MM wielmodowy łączący dwie pary złącz typu LC.

Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC duplex
Konstrukcja: wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm
Rodzaj obudowy: Plastikowa
Wybrane cechy: ferrula brązowo-fosforowa
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

ADAPTER WIELOMODOWY AD 2LC 2LC MM

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 37x22x9 mmOpakowanie: BrakWaga brutto: 0.004 kg

INTERESUJĄCE PRODUKTY
PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC PIG-LC-MM-OM3
PIG-LC-MM-OM3
Netto: 6.51 PLN
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m
PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
Netto: 23.07 PLN
ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3
AD-SC/SC-MM-OM3
Netto: 1.53 PLN
PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2SC-MM-2 2 m
PC-2LC/2SC-MM-2
Netto: 18.74 PLN