a A A

MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-203/5G/SC

Netto: 142.53 SEK  Brutto: 175.31 SEK

- Duża ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP. Moduły współpracują z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

Uwaga! SFP-203/5G/SC wymaga do współpracy SFP-205/3G/SC.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Protokoły transmisyjne: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy
Maksymalny zasięg transmisji: 20 km
Transfer: max. 1.25 Gb/s
Liczba potrzebnych włókien:
Złącza optyczne: SC
Źródło światła / długość fali optycznej: Laser FP - 1310 / 1550 nm (Tx / Rx)
Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
Moc nadajnika: -8 ... -3 dB
Czułość odbiornika: ≥ -22 dB
Zasilanie: 3.3 V DC
Temperatura pracy: 0 °C ... 70 °C
Waga: 0.02 kg
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA
MODU JEDNOMODOWY SFP 203 5G SC

 

MODU JEDNOMODOWY SFP 203 5G SC

Schemat połączeniowy: 

MODU JEDNOMODOWY SFP 203 5G SC

1. switch z gniazdem SFP
2. moduł SFP
3. Transmisja światłowodowa (maks. 20 km)

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 60x20x20 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.025 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: SFP-203/5G/SC    - Elementy niezbędne do współpracy.
MODUŁ JEDNOMODOWY SFP-205/3G/SC
SFP-205/3G/SC
Netto: 178.39 SEK
INTERESUJĄCE PRODUKTY
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m
PC-SC/SC-1
Netto: 19.83 SEK
PÓŁKA P19/254L 254 mm
P19/254L
Netto: 116.19 SEK