a A A

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2SC-2 2 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC 2LC 2SC 2 2 m
Netto: 16.51 PLN  Brutto: 20.31 PLN

- Super cena
86 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań - Graniczna
46
Wysyłka
Odbiór w oddziale
Poznań - Kopanina
40
Wysyłka
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC/UPC <-> SC/UPC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Maks. tłumienność złącza: 0.19 dB
Wybrane cechy: Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
Długość: 2 m
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

Złącza patchcordu: 

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC 2LC 2SC 2 2 m

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x200x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.038 kg

INTERESUJĄCE PRODUKTY
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/SC 1 m
PC-LC/SC
Netto: 7.75 PLN
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-2 2 m
PC-2LC/2LC-2
Netto: 17.78 PLN
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC/2SC
AD-2SC/2SC
Netto: 2.84 PLN
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-2LCG
GTS-SFP-2LCG
Netto: 43.00 PLN