a A A

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC SC SC 1 1 m
Netto: 8.20 PLN  Brutto: 10.09 PLN

- Duża ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS
Poprzednikiem produktu był: PC-SC/SC

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC
  • Długość: 1 m
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA

     

    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC SC SC 1 1 m

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    CE


    250 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x180x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.019 kg

    INTERESUJĄCE PRODUKTY
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC
    PIG-SC
    Netto: 3.06 PLN
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC/SC
    AD-SC/SC
    Netto: 0.83 PLN
    MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-35G
    GTS-SFP-35G
    Netto: 51.40 PLN
    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC 1 m
    PC-SC-APC/SC
    Netto: 6.98 PLN