a A A

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-1 1 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC SC APC SC APC 1 1 m
Netto: 2.34 USD  Brutto: 2.88 USD

- Duża ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS
Poprzednikiem produktu był: PC-SC-APC/SC-APC

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC
  • Długość: 1 m
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA

     

    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC SC APC SC APC 1 1 m

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x180x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.017 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PC-SC-APC/SC-APC-1
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-2SC-APC/2SC-APC
    AD-2SC-APC/2SC-APC
    Netto: 0.52 USD
    ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC
    AD-SC-APC/SC-APC
    Netto: 0.27 USD
    PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC
    PIG-SC-APC
    Netto: 0.76 USD
    INTERESUJĄCE PRODUKTY