Top Zasilanie  Zasilacze do kamer 12V DC z wtykiem, wewnętrzne Kod: 12V/2A/5.5
a A A

ZASILACZ 12V/2A/5.5

Netto: 4.89 USD  Brutto: 6.01 USD

- Duża ilość towaru na magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Uwaga! Jeżeli zasilacz przeznaczony jest do pracy ciągłej (24H) to prąd znamionowy zasilacza nie powinien przekraczać 80% prądu maksymalnego.
Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe chłodzenie zasilacza podczas pracy!

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Rodzaj zasilacza: Impulsowy
Napięcie zasilania: 230 V AC
Częstotliwość napięcia zasilania: 47  ... 63 Hz
Napięcie wyjściowe: 12 V DC
Regulacja napięcia wyjściowego:
Wydajność prądowa zasilacza: 2 A
Moc zasilacza: 24 W
Liczba wyjść: 1 szt.
Typ złącz zasilania:
  • 230 V CEE 7/16
  • 12 V - 2.1/5.5 mm Wtyk prosty
  • Typ obudowy: Desktop
    Waga: 0.21 kg
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    ZASILACZ 12V 2A 5 5

    Widok od spodu: 

    ZASILACZ 12V 2A 5 5

     

    ZASILACZ 12V 2A 5 5

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    CE


    250 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    PARAMETRY OPAKOWANIA
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 135x60x50 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.176 kg


    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: 12V/2A/5.5

    GNIAZDO DYSTRYBUCYJNE G-8
    G-8
    Netto: 23.70 USD
    ŁĄCZÓWKA ZASILANIA LZ-1
    LZ-1
    Netto: 3.46 USD
    ŁĄCZÓWKA ZASILANIA LZ-6
    LZ-6
    Netto: 6.52 USD
    ŁĄCZÓWKA ZASILANIA LZ-8/E
    LZ-8/E
    Netto: 9.58 USD
    ŁĄCZÓWKA ZASILANIA LZ-8/POL
    LZ-8/POL
    Netto: 7.14 USD

    Netto:0.00 USD
    Brutto:0.00 USD
    Waga:0.00 kg
    Szczególnie polecamy
    PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC 50/125 PIG-SC-MM
    PIG-SC-MM

    Netto: 1.88 USD

    TULEJKA KABLOWA HI-1.5/10/DIN*P100
    HI-1.5/10/DIN*P100

    Netto: 1.39 USD

    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-10 10 m
    PC-SC-APC/SC-APC-10

    Netto: 4.48 USD

    ZWORA ELEKTROMAGETYCZNA ZE-180
    ZE-180

    Netto: 33.09 USD

    PRZEJŚCIE BNC-W/S*P10
    BNC-W/S*P10

    Netto: 5.22 USD

    ZŁĄCZE KRONE LSA-ZL/10
    LSA-ZL/10

    Netto: 1.42 USD

    OBEJMA ZACISKOWA DO MOCOWANIA ODCIĄGÓW SR-3050E
    SR-3050E

    Netto: 2.51 USD

    KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL GRAFIX-24V2W-3 - 1080p 3.6 mm
    GRAFIX-24V2W-3

    Netto: 46.69 USD

    LISTWA ZASILAJĄCA L19/6VP
    L19/6VP

    Netto: 20.39 USD

     
    60-713 Poznań, Graniczna 10
    tel.: +(48) 61 866 71 48
    e-mail: info@delta.poznan.pl
    Godziny pracy
    Pon.-Piąt.: 8.00 - 19.00
    Sob.: 8.00 - 14.00
    Dział Handlowy, Wysyłki
    tel.: +(48) 61 864 69 69
    e-mail: sklep@delta.poznan.pl
    Wsparcie techniczne
    tel.: +(48) 61 864 69 70
    e-mail: technika@delta.poznan.pl
    (c) 2001-2017 DELTA